Slovensky Česky English
EUROINVEST

Kontakt

Euroinvest Holding, s.r.o.
Sídlo: Buková 10
040 14 KOŠICE
Prevádzka: Letná 42
040 01 KOŠICE
Tel.: +421 915 851 185

kontaktujte nás

Referencie

Referencie
ďalšie referencie

Právne podmienky používania webových stránok

Vstupom na webové stránky Euroinvest Holding, s. r. o. potvrdzujete, že ste boli oboznámení s podmienkami ich použitia, porozumeli ste im a súhlasíte s nimi. Súhlasíte so všetkými platnými zákonmi a inými právnymi predpismi na nich sa vzťahujúcimi, ktoré sa môžu vzťahovať na túto webovú stránku (autorský zákon a pod.).

Prevádzkovateľom webových stránok http://www.euro-invest.sk je spoločnosť Euroinvest Holding, s. r. o.. Spoločnosť nezodpovedá za žiadne škody vyplývajúce z používania alebo nemožnosti používať webovú stránku.

Informácie vyskytujúce sa na webových stránkach môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia a majú len informačný charakter. Spoločnosť Euroinvest Holding, s. r. o. nezodpovedá za ich presnosť. Použitie týchto informácií je len na vlastnú zodpovednosť. Informácie na webovej stránke obsahujú informácie týkajúce sa autorských práv a preto je nutné tieto práva dodržiavať.

Spoločnosť Euroinvest Holding, s. r. o. si neželá prijímať cez webovú stránku žiadnu nevyžiadanú poštu, elektronický spam a dôverné, či inak chránené informácie.

Spoločnosť Euroinvest Holding, s. r. o. nezodpovedá za dostupnosť, funkčnosť a pravdivosť informácií nachádzajúcich sa na iných webových stránkach odkazovaných z týchto webových stránok.